4Clover Diet
Diëtist Yeşim Aydın Altınbaş

Tarieven 

No-Shows: U dient 24 uur van te voren uw afspraak te annuleren. Bij niet tijdig afmelden zal de ingeplande tijd in uw rekening gebracht worden. De bedragen gelden als volgt:  intakegesprek 60,- euro, vervolgconsult van 30 minuten 30,- euro en voor 15 minuten 15,- euro. No-Show kosten zullen niet vergoed worden door uw zorgverzekeraar.

Vergoeding

Vanaf januari 2021, heeft Diëtistenpraktijk 4Clover contracten afgesloten met sommige zorgverzekeringen.

Dit houdt in dat de consulten vergoed worden door uw zorgverzekering. Wanneer wij geen contract hebben met uw zorgverzekering, betaalt u het consult zelf. U kunt het bedrag tijdens het consult contant betalen of overmaken maken via de bank. De factuur kunt u achteraf indienen bij uw zorgverzekeraar.

De hoogte van de vergoeding kan per zorgverzekeraar verschillen. In geval van niet-gecontracteerde zorg wordt het bedrag geheel of gedeeltelijk vergoed. Dit is afhankelijk van uw zorgpolis. Bij restitutiepolis wordt meestal alle kosten vergoed. Bij naturapolis is dit ongeveer 70% - 80% van het marktconform tarief van de factuur.

In het algemeen (gecontracteerd of niet-gecontracteerd) krijgt u uit uw basisverzekering, drie uur diëtetiek vergoedt. Soms krijgt u meer vergoed uit uw aanvullende pakket.

Het eigen risico wordt in alle gevallen altijd eerst aangesproken (behalve bij kinderen onder 18 jaar). 

Om verassingen te voorkomen, adviseer ik u eerst contact op te nemen met uw zorgverzekeraar over uw vergoedingen. Wilt u meer weten met welke zorgverzekeringen de Diëtistenpraktijk contracten heeft? Neem dan hierover contact op met de praktijk of raadpleeg u zorgverzekeraar. 

PoZoB Zorggroep

4Clover Diet is aangesloten bij de zorggroep PoZoB. 

Als u chronisch aandoening heeft zoals; diabetes, hart- en vaatziekten of COPD, dan kan diëtetiek onderdeel zijn van de ketenzorg. Bij de ketenzorg werken verschillende zorgverleners samen. Als u binnen dit zorg bent verwezen naar een diëtist, dan worden de behandelingen volledig vergoed. Hierbij wordt uw eigen risico niet aangesproken!

U kunt via www.pozob.nl onder het kopje 'Zorg in de Buurt' zoeken naar uw huisarts/ praktijkondersteuner. 

Ücretler

No-Shows: Randevunuzu en 24 saat öncesinden iptal etmeniz gerekmektedir. Vaktinde iptal edilmeyen randevuların faturalarını da ödemeniz gerekmektedir. İlk görüşme için bu miktar 60 Euro, ikinci 30 dakikalık görüşme için 30 Euro ve 15 dakikalık görüşme ise 15 Euro'dur. No Shows masrafları sağlık sigortanız tarafından karşılanmamaktadır. 

Sigortalar

4Clover Diet olarak, ocak 2021’den itibaren bir çok sağlık sigorta şirketiyle sözleşme yaptık. Eğer sözleşmeli olduğumuz sigortalara kayıtlıysanız, masraflarınız sağlık sigortanız tarafından karşılanır. Sözleşmemizin olmadığı sağlık sigortasına kayıtlıysanız, danışma ücretini kendiniz görüşme esnasında nakit veya banka üzerinden ödemeniz gerekmektedir. Ödemeyi yaptıktan sonra size verilen faturayı sağlık sigortanıza yollayabilirsiniz. Bunu posta yoluyla veya online olarak yapabilirsiniz. 

Sözleşmeli olmadığımız sağlık sigortaları, masraflarınızın tamamını veya sadece bir kısmını karşılamaktadır. Bu sizin sağlık sigortanıza ve paketinize göre değişebilir. Restitutiepolis diye adlandırdığımız sigorta paketiniz varsa eğer, masraflarınızın büyük bir kısmını karşılanır. Naturapolis sigorta paketiniz varsa, ücretin 70% veya 80%'ini karşılayacaktır. 

Basis paketinizden senelik üç saat diyetisyen danışmanlığı hakkına sahipsiniz. Sözleşmeli veya sözleşmesiz olmamız bunu değiştirmez. Bazı aanvullende paketler üç saat haricinde, ekstra diyetisyen danışmanlık saati/ ücreti karşılayabilir.

Masraflar (her zaman) öncelikle ‘Eigen Risico’nuzdan düşecektir. Bu 18 yaş altındaki çocuklar hariç herkes için geçerlidir.

Sigorta hakkında daha fazla bilgi için sigortanızla veya benimle irtibata geçebilirsiniz.  

PoZoB Sağlık Grubu

Eğer şeker, KOAH, kalp damar hastalıkları gibi kronik rahatsızlıklarınız varsa sağlık grubuna dahil olabilirsiniz. Sağlık gruplarında, hastalara daha etkili ve verimli bir tedavi uygulayabilmek için farklı uzmanlar ortak çalışırlar. Eğer siz de bu sağlık gruplarına dahilseniz ve diyetisyene yönlendirilirseniz herhangi bir masraf ödemenize gerek kalmaz.  4Clover PoZoB sağlık grubuna dahildir. Aile hekiminize PoZoB sağlık grubu dahilinde tedavi olup olmadığınızı sorabilir ve eğer öyle ise diyetisyene yönlendirmesini isteyebilirsiniz. 4Clover'a yönledirilirseniz ücretsiz diyetisyenlikten yararlanabilirsiniz ve 'Eigen Risico'nuzdan da bir masraf kesilmez. 

Aile hekiminizin PoZoB'a kayıtlı olup olmadığını öğrenmek için, www.pozob.nl sitesine girip,  'Zorg in de buurt' başlığı altında aile hekiminizi arayabilirsiniz.